DANIŞMA

            Yurdumuza,gelen öğrencilerimiz yada ziyaretçilerimiz görevliler tarafından karşılanır.Kayıt yaptırmak için gelen öğrenci ve velilerimiz yurdumuzu gezdikten sonra kayıt kabul için müdüre  ile görüştürülür.

GÜVENLİK

           Yuvam Kız Öğrenci Yurdu nda kalan öğrencilerimizin,huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla yurdumuzda resmi tatiller dahil 24 saat kesintisiz olarak vardiyalı olarak bayan görevli bulunmaktadır.Dışarıdan gelebilecek her türlü tehditlere karşı caydırıcı önlemlerin alınması amacıyla güvenlik kameraları ile desteklenen özel güvenlik sistemi mevcuttur.

 

İÇ GÜVENLİK

                Öğrencilerimizin özel alanları dışında yurdun girişlerin ve çevresi güvenlik kameraları ile izlenmektedir.Güvenlik görevlimiz,dış güvenlikten geçen ziyaretçileri yurdun içinde ilgili birimlere yönlendirir.

ODALARIMIZ

                  Apartımızda her daireyi 3 misafir kullanmakta olup  apart dairelerimiz 1 kişilik  ve 2 kişilik 2 oda mutfak banyo wc den  oluşmaktadır. Odalarımız laminant parke olup,her dairede standart olarak mutfak banyo ve wc bulunmaktadır.Ayrıca öğrenciye ait kişisel eşya dolabı,çalışma masası,kütüphane,televizyon,buzdolabı,baza ve full ortapedik yatak,telefon vs.mevcuttur.Odalarımızda wiriless internet bulunmaktadır.

BANYO & WC

                 Apartımızda  arıtma sistemi olup 24 saat sıcak su mevcuttur.

TEMİZLİK

                 Odalarımızın haftada içi her gün temizliği yapılarak,çöpleri kat görevlilerimiz tarafından alınır .Hafta sonu yatak çarşaf ve kılıfları temizleri ile değiştirilir.Odaların çöpleri alınır .

ÇAMAŞIR ODASI

                Öğrencilerimiz,kişisel çamaşırları için ,çamaşırhane bölümünden ücretsiz olarak yararlanabilirler.