YUVAM APART

           Niğde Yuvam kız apart,diğer şehirlerden Niğde ye gelen öğrencilerimize güvenli, konforlu ve kaliteli hizmet vermek amacıyla Şehrin en işlek bölgesinde ulaşıma ve alışveriş imkanlarına en yakın yerinde kurulmuştur.

           Binamız apart olarak projelendirilmiş ,yangın lpg  alarmı ve güvenlik kameraları ile her türlü güvenlik önlemi alınmaya çalışılmıştır.

           Özellikle öğrencilerimizin yeni bir şehre uyum sağlamaları için onları yanında çözüm ortağı olarak güler yüzlü ve deneyimli personeliyle hizmet vermektedir.Şehir merkezinde,okula kolay ulaşımıyla,modern,seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla Niğde de öncü yurt olma yolunda ilerlemekteyiz.

MİSYON

           Öğrencilerimizin üniversite yılları boyunca hayatlarına birer çözüm ortağı olarak dahil olmak Ve onlar İçin aile sıcaklığını aratmayacak güvenli,konforlu ve kaliteli bir yaşam alanı oluşturmak.

VİZYON

              Konaklama alanında şehirde ilk tercih edilen,çalışanların parçası olmaktan mutlu olduğu,bulunduğu konum ve itibariyle öğrencilerine hayatlarında kolaylıklar sunan lider bir işletme olabilmek.